Sprzedaż B2B - kategorie
Strona główna » Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Zmieniamy filozofię życia, odchodząc od dawnych, nieefektywnych rozwiązań. Wybieramy już dziś najlepszą perspektywę na przyszłość, dbając jednocześnie o przywrócenie równowagi środowiskowej.

Ceny prądu z roku na rok wzrastają, a jego dostawy bywają przerywane w wyniku awarii zewnętrznych systemów. Energia z paneli fotowoltaicznych dostarczana jest bez przerwy, a jej koszt nie wzrasta gwałtownie, niezależnie od sytuacji gospodarczej czy politycznej.

Oferujemy naszym klientom baterie fotowoltaiczne dla domu i firmy, umieszczane na zewnętrznych, łatwo dostępnych powierzchniach, gdzie z powodzeniem mogą pobierać promienie słoneczne. To one stanowią istotę produkcji czystej, zielonej energii solarnej. Dostępne w ofercie panele słoneczne dla domu, produkujące prąd do codziennego użytku zapewniają wysoką wydajność – baterie o odpowiedniej mocy, zintegrowane w moduły umożliwiają osiągnięcie pożądanej niezależności energetycznej.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Panel monokrystaliczny 360W LONGI LR4-60HPH-360M
Dodaj do schowkadodaj do porównania
Panel monokrystaliczny TALESUN HIPRO PERC MONO 320W
Dodaj do schowkadodaj do porównania

Zapisz się do NEWSLETTERA i nie przegap żadnej OKAZJI!Zapisz mnie
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
© 2020 Mariall. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl